Вебінар “Eureka Info Day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “Eureka Globalstars”

24 вересня МОН спільно з Ukrainian Startup Fund проведуть вебінар “EUREKA info day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “EUREKA Globalstars”.

Сесія EIC Pathfinder – від науки до технологій

Запрошуємо на сесії EIC Pathfinder «Від науки до технологій» European R&I days https://research-innovation-days.ec.europa.eu , яка відбудеться 22 вересня з 15:00 до 16:00 (за Брюссельським часом).

Бюджет програми Horizon Europe (2021-2027)

У проекті бюджету на 2021 рік держави-члени ЄС домовились, що Horizon Europe отримає 11,5 мільярда євро, що менше, ніж червнева пропозиція Європейської комісії, в якій 12,3 мільярда євро заплановано на програму досліджень та розробок наступного року.

На сайті МОН розміщено результати опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності та потреб в українських R&D

Чи активно український бізнес займається інноваційною діяльністю і який має запит на дослідження та розробки – відповідне опитування провело МОН спільно з Мінекономіки та Мінцифрою. Фінальний аналітичний звіт було на сайті МОН. Окремо також можна переглянути перелік затребуваних підприємствами технологій за напрямами досліджень і розробок.

Українські підприємства фінансують інновації здебільшого власним коштом – аналітичне дослідження “Інноваційна діяльність в Україні у 2019 році”

Які позиції має Україна в міжнародних індексах щодо інноваційного потенціалу? Скільки українських підприємств здійснювали інноваційну діяльність та впроваджували інновації торік? Який обсяг коштів та з яких джерел на це було витрачено? Аналітичне дослідження “Інноваційна діяльність в Україні у 2019 році”, спробує надати відповіді на поставлені запитання.

Створення майбутнього з низьким рівнем вуглецю, стійкого клімату: безпечна, чиста та ефективна енергія

Focus area: Building a low-carbon, climate resilient future (LC) Інвесторам і кредиторам необхідно підвищити довіру до інвестиційних проектів, пов’язаних з енергоефективністю, які досі вважаються ризикованими. Європейська додана вартість може бути реалізована, особливо, коли проекти впроваджують на ринок інновації в поєднанні  проектів з фінансовими рішеннями, зменшуючи максимально свої транзакційні витрати і… Більш детальніше…

EIC Scalator Pilot – конкурс з можливостями для МСП

Цей пілотний експериментальний скалатор EIC спрямований на прискорення інвестицій та партнерства серед найбільш зрілих бенефіціарів EIC та створення європейських історій успіху в галузі високих технологій (стійких глобальних лідерів у галузі глибоких технологій) шляхом підключення відповідних бенефіціарів EIC до корпорацій (приватних покупців, злиття та поглинання, корпоративного венчурного капіталу), інвесторам, які надають… Більш детальніше…

Smart and sustainable energy solutions

Brokerage Event organised by Österreichische Forschungsförderungsgesellschaft will take place between Nov 03 2020 and Nov 03 2020 in Vienna – Austria Мережева подія для розробників та постачальників технологій для енергетичного сектору, власників енергетичних підприємств та операторів.

EIC Pilot: як написати успішну пропозицію EIC ACCELERATOR?

Розширення EIC Pilot підтримує вищий клас інноваторів, підприємців, невеликі компанії та вчених з яскравими ідеями і прагненням до розширення масштабів на міжнародному рівні. Він об’єднує частини Horizon 2020 року, які надають фінансування, консультації і можливості для мереж і тих, хто перебуває в фаворитах інновацій.

Українські інноватори зможуть отримати до 200 тис євро для розвитку – Уряд вніс зміни до постанови про використання коштів допомоги від «Горизонт 2020»

Українські інноваційні підприємства зможуть отримати до 200 тис євро на 3 роки на розвиток своєї діяльності. Підтримка надаватиметься за результатами конкурсу за рахунок коштів допомоги ЄС для України в програмі «Горизонт 2020». Відповідна постанова була затверджена Урядом і опублікована сьогодні, 5 грудня 2019 року.