Обговорення смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ

Український інститут міжнародної політики спільно з Директоратом науки та інновацій Міністерства оосвіти і науки України та Командою підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України організовує обговорення щодо особливостей застосування підходу смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ. Захід відбудеться 14 серпня 2020 р. з 11.00… Більш детальніше…

Європейські дні досліджень та інновацій #EUday

22-24 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ Європейські дні досліджень та інновації – це щорічно флагманський захід Європейської комісії, що об’єднує політиків, дослідників, підприємців і громадян, для обговорення і визначення перспектив для досліджень та інновацій у Європі та за її межами.

#TradeWithEPO #EENCanHelp

Іспанська програма з розвитку Індустрії 4.0 шукає технологічні стартапи, які мають рішення та продукти в різних галузях промисловості – https://bit.ly/3gKWrKa Бажаєте розширити горизонти? Реєструйтесь у Європейській мережі виробників та відстежуйте актуальні пропозиції. Для отримання інформації, необхідно:

Smart and sustainable energy solutions #brokerage

Brokerage Event organised by Österreichische Forschungsförderungsgesellschaft will take place between Nov 03 2020 and Nov 03 2020 in Vienna – Austria Мережева подія для розробників та постачальників технологій для енергетичного сектору, власників енергетичних підприємств та операторів.

Створення та діяльність міжгалузевих освітніх центрів для задоволення потреб галузі в навичках та компетенціях

Call name: H2020-BBI-JTI-2020 Call ID: H2020-BBI-JTI-2020 Deadline: 03 September 2020 17:00:00 Brussels time Тема комунікацій і співпраці між науковими (академічними) установами та бізнесом є актуальною. Цей виклик дозволить вирішити частину питань на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Можливості програми COSME для України #COSME #SME

COSME — одна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка розрахована на період з 2014 до 2020 року та спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Приєднання до COSME відкриває Україні доступ до бюджету програми у розмірі близько 900 млн. євро. Фінансові… Більш детальніше…

Новий виклик присвячений стартапам і високим інноваційним малим і середнім підприємствам #SMEs

Стартапи, малі та середні підприємства (МСП) є основним джерелом інновацій в Європі і всьому світі. Однак фрагментація інноваційних екосистем та відсутність взаємозв’язку між державними національними та регіональними агентствами, напевне, є однією з перешкод на шляху забезпечення підтримки більш прогресивних стартапів та розвиваючих компаній у ЄС.

SMEs отримала схвалення Європейської Аудиторської палати

Інструмент малого та середнього бізнесу (SMEs), основна схема фінансування Європейського Союзу для інноваційних малих та середніх компаній, отримала схвалення Європейської Аудиторської палати перед його поверненням до Європейської ради з інновацій в Horizon Europe (2021 рік).

EIC Pilot: як написати успішну пропозицію EIC ACCELERATOR?

Розширення EIC Pilot підтримує вищий клас інноваторів, підприємців, невеликі компанії та вчених з яскравими ідеями і прагненням до розширення масштабів на міжнародному рівні. Він об’єднує частини Horizon 2020 року, які надають фінансування, консультації і можливості для мереж і тих, хто перебуває в фаворитах інновацій.

Європейська інноваційна рада (EIC) оголосила результати першого раунду “змішаного” фінансування

Європейська інноваційна рада (EIC) оголосила результати першого раунду “змішаного” фінансування.