Вебінар “Eureka Info Day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “Eureka Globalstars”

24 вересня МОН спільно з Ukrainian Startup Fund проведуть вебінар “EUREKA info day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “EUREKA Globalstars”.

Інноваційний фонд великомасштабних проектів

Це конкурс заявок на отримання грантів ЄС в області демонстрації інноваційних низьковуглецевих технологій в рамках Інноваційного фонду (IF). Мета цього виклику: підтримувати проекти, що демонструють високоінноваційні технології, процеси або продукти, які є досить зрілими і мають значний потенціал для скорочення викидів парникових газів; пропонувати фінансову підтримку, адаптовану до потреб ринку… Більш детальніше…

Обговорення смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ

Український інститут міжнародної політики спільно з Директоратом науки та інновацій Міністерства оосвіти і науки України та Командою підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України організовує обговорення щодо особливостей застосування підходу смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ. Захід відбудеться 14 серпня 2020 р. з 11.00… Більш детальніше…

Можливості програми COSME для України

COSME — одна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка розрахована на період з 2014 до 2020 року та спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Приєднання до COSME відкриває Україні доступ до бюджету програми у розмірі близько 900 млн. євро. Фінансові… Більш детальніше…

Новий виклик присвячений стартапам і високим інноваційним малим і середнім підприємствам

Стартапи, малі та середні підприємства (МСП) є основним джерелом інновацій в Європі і всьому світі. Однак фрагментація інноваційних екосистем та відсутність взаємозв’язку між державними національними та регіональними агентствами, напевне, є однією з перешкод на шляху забезпечення підтримки більш прогресивних стартапів та розвиваючих компаній у ЄС.

Триденна інформаційно-консультаційна сесія (проект RI-LINKS2UA)

Триденна інформаційно-консультаційна сесія (проект RI-LINKS2UA) з різних тематичних та крос-тематичних питань конкурсів робочих програм на 2018-2020 роки. Деталі за посиланням: Анкета учасника заповнюється до 10 лютого 2019 року:

Презентація НКП «Горизонт 2020» в ЦНТУ на ярмарку грантів в Києві

Нещодавно в столиці проходив Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу, в роботі якого взяло участь понад 300 представників малого та середнього бізнесу України. В якості одного зі спікерів заходу на ярмарок грантів була запрошена керівник Національного контактного пункту програми ЄС «Горизонт 2020» за напрямом «Малі та середні підприємства», к.е.н., доцент… Більш детальніше…

Підсумки інформаційного дня…

Інформаційний день «Як це працює. Програми EU4Business для інноваційного малого та середнього бізнесу: Horizon2020, COSME».

SMEs rise in industrial value chains with new innovations in the bio-based economy

The multidisciplinary aspect of the bio-based economy makes it a hotbed for innovation, but at the same time makes it difficult to bring the innovations to the market as both the production processes, the value chains, and sometimes even the products are non- existing yet.

Horizon2020&COSME: як це працює для інноваційного МСБ

Ви – компанія з проривними інноваційними ідеями, технологіями та ноу-хау, які ви хотіли би комерціалізувати на міжнародному ринку? Ви – консультант, який допомагає розвивати бізнес малим та середнім підприємствам?