Вебінар “Eureka Info Day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “Eureka Globalstars”

24 вересня МОН спільно з Ukrainian Startup Fund проведуть вебінар “EUREKA info day” щодо можливостей участі українських команд в ініціативі “EUREKA Globalstars”.

Сесія EIC Pathfinder – від науки до технологій

Запрошуємо на сесії EIC Pathfinder «Від науки до технологій» European R&I days https://research-innovation-days.ec.europa.eu , яка відбудеться 22 вересня з 15:00 до 16:00 (за Брюссельським часом).

Бюджет програми Horizon Europe (2021-2027)

У проекті бюджету на 2021 рік держави-члени ЄС домовились, що Horizon Europe отримає 11,5 мільярда євро, що менше, ніж червнева пропозиція Європейської комісії, в якій 12,3 мільярда євро заплановано на програму досліджень та розробок наступного року.

Консорціум CERIC-ERIC оголошує відкритий конкурс пропозицій на доступ до сучасного обладнання

Консорціум CERIC-ERIC оголошує відкритий конкурс пропозицій на доступ до сучасного обладнання, в тому числі до двох нових лабораторій: ультрафіолетового лазера (ULF-FORTH) в Інституті електронної структури та лазеру, м. Іракліон (о. Крит, Греція) [https://www.laserlab-europe.eu/…/access-facilities-ulf-forth] та джерела випромінювання для рентгенівської абсорбційної спектроскопії LISA@ESRF Інституту обробки матеріалів, м. Трієст (Італія) [https://www.ceric-eric.eu/…/x-ray-absorption-spectroscopy-2/]. Для надання… Більш детальніше…

Українські науковці та підприємці можуть долучитись до 11 конкурсів з доступу до дослідницьких лабораторій ЄС у сфері ядерних досліджень

Об’єднаний дослідницький центр (JRC) Європейської Комісії оголосив 11 нових конкурсів у межах програми «Відкритий доступ до дослідницьких інфраструктур JRC». Участь у них можуть брати держави-члени ЄС та країни, асоційовані з Євратом (Україна та Швейцарія). Конкурси передбачають доступ до сучасних дослідницьких лабораторій у сфері ядерних досліджень. Долучитися насамперед запрошують:

Інформаційний день веб-семінару на тему «Можливості використання в EIC PATHFINDER FET»

16 вересня 2020 року буде проведено веб-семінар на тему «Можливості використання в EIC Pathfinder FET»

На сайті МОН розміщено результати опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності та потреб в українських R&D

Чи активно український бізнес займається інноваційною діяльністю і який має запит на дослідження та розробки – відповідне опитування провело МОН спільно з Мінекономіки та Мінцифрою. Фінальний аналітичний звіт було на сайті МОН. Окремо також можна переглянути перелік затребуваних підприємствами технологій за напрямами досліджень і розробок.

Українські підприємства фінансують інновації здебільшого власним коштом – аналітичне дослідження “Інноваційна діяльність в Україні у 2019 році”

Які позиції має Україна в міжнародних індексах щодо інноваційного потенціалу? Скільки українських підприємств здійснювали інноваційну діяльність та впроваджували інновації торік? Який обсяг коштів та з яких джерел на це було витрачено? Аналітичне дослідження “Інноваційна діяльність в Україні у 2019 році”, спробує надати відповіді на поставлені запитання.

Запитання, які знаходять відповідь

Під час ознайомлення з програмою Горизонт 2020 (call) можуть виникати запитання.  За допомогою можна звертатися до Research Enquiry Service and Participant Validation, IT Helpdesk, eProcurement Helpdesk, Call Coordinators and H2020 NCP correspondents.

Створення майбутнього з низьким рівнем вуглецю, стійкого клімату: безпечна, чиста та ефективна енергія

Focus area: Building a low-carbon, climate resilient future (LC) Інвесторам і кредиторам необхідно підвищити довіру до інвестиційних проектів, пов’язаних з енергоефективністю, які досі вважаються ризикованими. Європейська додана вартість може бути реалізована, особливо, коли проекти впроваджують на ринок інновації в поєднанні  проектів з фінансовими рішеннями, зменшуючи максимально свої транзакційні витрати і… Більш детальніше…