Обговорення смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ

Український інститут міжнародної політики спільно з Директоратом науки та інновацій Міністерства оосвіти і науки України та Командою підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України організовує обговорення щодо особливостей застосування підходу смарт-спеціалізації з представниками закладів вищої освіти та науково-дослідних установ. Захід відбудеться 14 серпня 2020 р. з 11.00… Більш детальніше…

Європейські дні досліджень та інновацій

22-24 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ Європейські дні досліджень та інновації – це щорічно флагманський захід Європейської комісії, що об’єднує політиків, дослідників, підприємців і громадян, для обговорення і визначення перспектив для досліджень та інновацій у Європі та за її межами.

#TradeWithEPO, #EENCanHelp

Іспанська програма з розвитку Індустрії 4.0 шукає технологічні стартапи, які мають рішення та продукти в різних галузях промисловості – https://bit.ly/3gKWrKa Бажаєте розширити горизонти? Реєструйтесь у Європейській мережі виробників та відстежуйте актуальні пропозиції. Для отримання інформації, необхідно:

Smart and sustainable energy solutions

Brokerage Event organised by Österreichische Forschungsförderungsgesellschaft will take place between Nov 03 2020 and Nov 03 2020 in Vienna – Austria Мережева подія для розробників та постачальників технологій для енергетичного сектору, власників енергетичних підприємств та операторів.

Створення та діяльність міжгалузевих освітніх центрів для задоволення потреб галузі в навичках та компетенціях

Call name: H2020-BBI-JTI-2020 Call ID: H2020-BBI-JTI-2020 Deadline: 03 September 2020 17:00:00 Brussels time Тема комунікацій і співпраці між науковими (академічними) установами та бізнесом є актуальною. Цей виклик дозволить вирішити частину питань на місцевому, регіональному та національному рівнях.