Новий виклик присвячений стартапам і високим інноваційним малим і середнім підприємствам

Стартапи, малі та середні підприємства (МСП) є основним джерелом інновацій в Європі і всьому світі. Однак фрагментація інноваційних екосистем та відсутність взаємозв’язку між державними національними та регіональними агентствами, напевне, є однією з перешкод на шляху забезпечення підтримки більш прогресивних стартапів та розвиваючих компаній у ЄС.

Стартапам і МСП дуже часто не вистачає інструментів та ресурсів (людських і фінансових), які дозволили б просувати їх розробки та розробляти інноваційні рішення, і таким чином, зростати і конкурувати на глобальному рівні.

Тема конкурсу присвячена стартапам і високим інноваційним малим і середнім підприємствам з міжнародними амбіціями, сповненими рішучості перетворити сильні, інноваційні бізнес-ідеї в переможців на ринку, починаючи від стадії концепції та планування бізнес-ідеї.

Call name:

Mutual learning and common tools and resources for national/regional schemes supporting innovation projects of start-ups and SMEs

ID: EIC-mutuallearning-2020

Дедлайн 22 вересня 2020 року (за Брюссельським часом)

Деталі за посиланням:

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/opportunities/topic-details/eic-mutuallearning-2020;freeTextSearchKeyword=;typeCodes=0,1;statusCodes=31094502;programCode=null;programDivisionCode=null;focusAreaCode=null;crossCuttingPriorityCode=null;callCode=Default;sortQuery=submissionStatus;orderBy=asc;onlyTenders=false;topicListKey=topicSearchTablePageState

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.