14.12.20р. відбудеться наукова конференція молодих вчених «МОЛОДЬ І НАУКА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

14 грудня 2020 року об 11.00 в форматі online відбудеться наукова конференція молодих вчених «МОЛОДЬ І НАУКА: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка проводиться радою молодих вчених при облдержадміністрації за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.

Основна мета заходу – створення комунікаційної платформи для обміну інформацією, досвідом та результатами наукових досліджень інтелектуальної еліти різних наукових галузей Донецької області.

Тематичні напрямки: технічні науки (металургія, енергетика, машинобудування), прикладна математика (у тому числі ІТ-технології), сільське господарство та біологічні науки, економіка, публічне управління та адміністрування, менеджмент, педагогіка і психологія, соціальні комунікації.

До участі запрошуються аспіранти, магістри, члени рад молодих вчених, зацікавлені студенти третіх та четвертих курсів, які отримують освіту за наведеними вище напрямами.

Форма участі у заході: доповідь у конференції та публікація тез; публікація тез; активний слухач.

Програма конференції

Завантажити (PDF, 106KB)

Реєстраційна форма за посиланням: http://surl.li/gxdo

Детальна інформація за телефоном: (050) 744 31 05

https://din.dn.gov.ua/ua/ekonomika/innovacijna-ta-naukovo-tehnichna-diyalnist/povidomlennya-u-sferi-nauki-ta-innovacij?fbclid=IwAR1i0_tv-NZ2323IlXrweCQop3R4J2pyQSDl3zpIlOkYCVzPR_tKGk0Rl74

Tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.