Програми Горизонт 2020 та HORIZON EUROPE розширюють обрії співпраці

Інформаційний день «Від результатів Горизонту 2020 до можливостей Горизонту Європа» відбувся 7 грудня 2020 року в Поліському національному університеті за сприяння Міністерства освіти та науки України, Горизонт 2020, Поліського національного університету, Агенції GOODWILL, Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 «Малі та середні підприємства» на базі Центральноукраїнського національного технічного університету, Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Основні цілі заходу: інформування учасників про досягнення України у програмі Горизонт 2020; визначення напрямів Програми Горизонт Європа і можливостей, яка відкриваються для науковців, освітян, органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства та бізнесу; надання консультації щодо підготовки заявок для участі у міжнародних проєктах, пошуку партнерів для співпраці тощо. Особливий акцент за проведення Інфодня було зроблено на Європейський Зелений Курс та конкурси за напрямом Green Deal.

Головні спікери заходу:

  • Тетяна Котенко – керівник Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 «Малі та середні підприємства» на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (Кропивницький, Україна; ncp-sme.kr.ua)
  • Лілія Калачнюк – керівник Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна; nubip.edu.ua/horizon2020).

Висловлюємо подяку керівництву ЦНТУ (Центральноукраїнський національний технічний університет) за надання можливості участі в Інфозаході та всецілому сприянні діяльності НКП.

Додаткове джерело інформації https://nubip.edu.ua/node/84786?fbclid=IwAR0Sm_JHVn3Q30uPPyDmBaP4YnpgSFq9MO8mdi8mUjfN42EyhTp43uW3098

Tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.