Доступ до використання європейських дослідницьких інфраструктур відкрито через проекти програми “Горизонт 2020”

Інфраструктурний проект програми ЄС «Горизонт 2020» CERIC-ERIC (http://www.ceric-eric.eu/) оголошує конкурс заявок на користування лабораторіями розподіленої по 9 країнах ЄС дослідницької інфраструктури (http://ceric-eric.eu/index.php?n=Users.Homepage). Дослідження можуть здійснюватися в усіх галузях матеріалознавства, біоматеріалів і нанотехнологій із використанням понад 50 видів обладнання, що доповнюють одне одного. У рамках зазначеного конкурсу також надається можливість підтримки мобільності (кошти на квитки та проживання) максимум двох користувачів у рамках однієї заявки для здійснення досліджень при успішному проходженні конкурсу.

Крім того, за проектом ACCELERATE (http://www.accelerate2020.eu/), який виконується за участі українських партнерів, може надаватися безкоштовна підтримка з оформлення заявок на зазначений конкурс, проведення вимірювань, оброблення і публікації отриманих даних.

Заявки подаються й оцінюються у два етапи:

  • 3 вересня ц.р. о 17.00 центральноєвропейського часу – подання заявок для попереднього оцінювання та їхнього подальшого доопрацювання відповідно до рекомендацій експертів, які здійснюють оцінювання;
  • 1 жовтня ц.р. о 17.00 центральноєвропейського часу – остаточне подання заявок після доопрацювання.

Досвідчені користувачі, які самі виступають експертами, можуть подавати заявки безпосередньо на другий етап, але без можливості їх удосконалення.

Додаткові питання, не висвітлені в оголошенні, можна ставити за адресою: useroffice@ceric-eric.eu.

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.