EIC Accelerator пропонує нові можливості в поєднанні грантів і капіталу

В даний час EIC стає пілотною фазою реалізації програми EIC з 2021 року в рамках наступної дослідницької та інноваційної програми ЄС Horizon Europe (2021-2027). Комісія запропонувала виділити 10 млрд. євро для EIC в рамках Horizon Europe для підтримки новаторів за допомогою двох основних інструментів фінансування – Pathfinder для перспективних досліджень (для досліджень на ранніх етапах) і Accelerator, моделі змішаного фінансування (гранти плюс капітал), Інструмент МСП стає прискорювачем EIC, пропонуючи додаткові інвестиції в акціонерний капітал на додаток до гранту.

З сьогоднішнього дня інноваційні компанії можуть подати заявку на грант в сумі до 17,5 млн. У вигляді спільного грантового і акціонерного фінансування для швидкого і ефективного розширення. Розмір грантів становитиме від 0,5 до 2,5 мільйонів євро, а інвестиції в акціонерний капітал можуть скласти до 15 мільйонів євро. Мета полягає в тому, щоб посилити підтримку новаторських концепцій, які можуть сформувати нові ринки або зруйнувати існуючі в Європі і в усьому світі.

Деталі за посиланням: https://ec.europa.eu/easme/en/news/eic-accelerator-offers-new-blend-grants-and-equity?pk_campaign=Newsletter%20EIC%20June%202019

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.