В рамках Інструменту EIC – Фаза 2 (дедлайн 5 червня 2019 року) подали заявки на фінансування 2025 малих і середніх підприємств

На цьому етапі Інструменту МСП кожен проект-переможець отримає до 2,5 млн. євро на фінансування інноваційної діяльності, такої як демонстрація, тестування, пілотування і розширення масштабів. Компанії також отримають вигоду від 12 днів безкоштовного бізнес-коучингу і послуг щодо прискорення.

Найбільша кількість пропозицій по цьому дедлайну було представлено іспанськими заявниками (267), за якими слідують італійські (215) і ізраїльські заявники (174). Більшість компаній ведуть активну діяльність в галузі охорони здоров’я, ІКТ і техніки і технологій. З 6 червня 2019 року інструмент для МСП стає прискорювачем EIC, який пропонує змішане фінансування в формі необов’язкових інвестицій в акціонерний капітал на додаток до гранту для одиночних комерційних МСП. Гранти будуть фінансувати діяльність з 6-8 TRL. Діяльність вище 8 TRL буде фінансуватися тільки через змішане фінансування. Компанії зможуть запросити € 17,5 млн в цілому (грант + капітал).

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.