FTI – швидкий шлях до інновацій

FTI є частиною пілотного проекту Європейської інноваційної ради (EIC) та слугує схемою підтримки інновацій. Він націлений на галузеві консорціуми, які прагнуть поглибити ринкові новаторські інновації. Таким чином, підключаються всі типи та розміри новаторів з усієї Європи.

Посібник повинен бути корисним для будь-якого зібрання консорціумів для спільного подання пропозиції EIC FTI. Мета полягає в тому, щоб допомогти організаціям краще зрозуміти вимоги і таким чином досягти успіху в отриманні гранту.

Цей посібник базується на потребах компаній, які взаємодіють з НКП. Рекомендації, що містяться в документі, також включають відгуки, отримані як від оцінювачів FTI, які працюють у Європейській комісії, так і бенефіціарів, які виграли грант FTI. Посібник повинен бути корисним для всіх, хто хоче перейти до програми Fast Track to Innovation та отримати загальні поради щодо подання програми.

Посібник можна знайти та завантажити за посиланням: https://ncp-sme.kr.ua/wp-content/uploads/2019/07/Tips-for-successful-application-FTI-final-for-publication-1.pdf

Tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.